Yasal Uyarı


Sayın Ziyaretçilerimiz;
Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.
 1. http://burunestetigiameliyatim.blogspot.com.tr ismiyle internet ortamında yayınlanan web sitesimiz, ziyaretçilerini bilgilendirmeyi amaçlamaktadır. Ziyaretçileri merak ettiği konularda bilgilendirilmek niyetiyle kurulmuş olup, belirtilen şartları kabul eden ziyaretçilerin hizmetine sunulmuştur.
2. http://burunestetigiameliyatim.blogspot.com.tr sitesinde yer alan konular bilgilendirme amaçlıdır ve bire bir olarak çözüm, sonuç, hukuki görüş, tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımamaktadır. Buradaki bilgilerin kesin doğruluğu garanti edilmemektedir. Uzmanlar’ın yorum ve yazıları kendi sorumluluklarındadır. En doğru görüş için doktora başvurulması gerekmektedir. http://burunestetigiameliyatim.blogspot.com.tr sitesi içeriğinde yer alan uzman görüşlerinden dolayı hiçbir şekilde hukuki ve cezai olarak sorumlu tutulamaz.
 3. Ziyaretçiler, http://burunestetigiameliyatim.blogspot.com.tr sitesi üzerinde yer alan bilgileri, http://burunestetigiameliyatim.blogspot.com.tr sitesinin yazılı izni olmadan herhangi yazılı, basılı ya da internet ortamında kullanamaz ve yayınlayamaz.
 4. http://burunestetigiameliyatim.blogspot.com.tr sitesindeki yazılar ve görseller ziyaretçiler tarafından herhangi bir karara veya eyleme temel oluşturmamalıdır. Bu sitedeki bilgiler, doktora veya konunun uzmanına danışma suretiyle kontrol edilmeden uygulanmamalıdır.
 5. Kendinizin ve çevrenizdekilerin sağlıklarıyla ilgili konularda önce doktorunuza danışınız. Doktora danışmadan yapabileceğiniz hiç bir uygulamadan http://burunestetigiameliyatim.blogspot.com.tr hukuki ve cezai olarak sorumlu tutulamaz.
 6. Site içeriğindeki bilgilerinin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek dolaylı ya da doğrudan mağduriyetlerden ve zararlardan http://burunestetigiameliyatim.blogspot.com.tr ve bağlı olduğu kişi ve kuruluşlar sorumlu tutulamaz.
 7. Ziyaretçiler, http://burunestetigiameliyatim.blogspot.com.tr sitesindeki bilgilerin, zaman içerisinde bilimsel gelişmeler, algılama ve anlayış değişiklikleri nedeniyle geçerliliklerini kaybedebileceklerini baştan kabul ederler.
 8. 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve ilgili mevzuat hükümleri dahilinde http://burunestetigiameliyatim.blogspot.com.tr sitesine atfedilebilecek her türlü sorumluluk karşısında; ziyaretçiler, http://burunestetigiameliyatim.blogspot.com.tr sitesini şimdiden ibra ettiklerini kabul ve beyan ederler.
 9. http://burunestetigiameliyatim.blogspot.com.tr sitesinde, diğer ağ sitelerine bağlantılar ve yönlendirmeler vardır. Bu bağlantıların varlığı, link verilen ağ sayfalarının içeriklerinin denetlendiğini göstermez. Bağlantı sağlanan sitelerdeki içerik ilgili sitede yer aldığı gibi verilmektedir. http://burunestetigiameliyatim.blogspot.com.tr bağlantı verilen içerikten sorumlu tutulamaz.
 10. Ziyaretçilerin yazdığı yazılanlar ve site içeriği altına yazılan yorumların tüm sorumluluğu yazanlara aittir. Bu türden yorum ve benzeri kullanıcı kaynaklı içerik, http://burunestetigiameliyatim.blogspot.com.tr için hiç bir bağlayıcı nitelik taşımaz ve hukuki sorumluluk doğurmaz. http://burunestetigiameliyatim.blogspot.com.tr  ziyaretçilerin yazdığı tüm yorumları yayınlamak zorunda değildir.
 11. http://burunestetigiameliyatim.blogspot.com.tr 5651 sayılı yasa kapsamında “yer sağlayıcı”dır. Bu nedenle hukuka aykırı içeriği denetleme yükümlülüğü yoktur. Ancak, hukuka aykırı içeriğin zarar gören ve/veya 3. kişiler tarafından bildirilmesi ve bu konuda herhangi bir mahkeme kararı ulaşması halinde, hukuka aykırı içeriğin kaldırılmasıyla ilgili 5651 sayılı kanun ve bağlı yönetmeliklerinde öngörülen prosedürü uygulayacaktır. Bu hallerin dışında, hukuka aykırı içerikten dolayı http://burunestetigiameliyatim.blogspot.com.tr sorumlu tutulamaz.
 12. http://burunestetigiameliyatim.blogspot.com.tr kişilik haklarına, fikri sınai haklara, cevap ve düzeltme hakkına saygı duyar. Kişilik haklarının herhangi bir şekilde ihlal edilmesi; marka, patent, faydalı model vs. gibi fikri sınai hakların ihlal edilmesi; cevap ve düzeltme hakkını doğuracak nitelikte bir yayının varlığı, bir marka, ürün veya hizmet hakkındaki içeriğin kötüleme maksatlı olması ve/veya haksız rekabet oluşturması halinde, durumun kendisine iletilmesini takiben gerekli hukuki prosedürleri uygulayacaktır.
 13. Siteye ziyaretçiler veya üçüncü kişiler tarafından yayınlanması amacıyla gönderilen yazı, resim, grafik ve benzeri her türlü içerik üzerinde fikri hakkı olduğunu iddia eden fikir hakkı sahibi kişi ve kurumlar, hak sahipliğini kanıtlar şekilde durumu derhal site yetkililerine bildirerek söz konusu içeriğin yayından kaldırılmasını istemek zorundadırlar. Bu tür durumlarda tüm sorumluluk içeriği gönderen kişilerde olacaktır.
 14. Üyelerin girdikleri içerikle ilgili ilgili site bölümünde belirledikleri gizlilik kısıtlamamalarının http://burunestetigiameliyatim.blogspot.com.tr tarafından tüm çaba sarfedilmiş olmasına rağmen elde olmayan teknik aksaklıklardan dolayı çalışmaması halinde oluşabilecek üyeler arası gizlilik ihlallerinden http://burunestetigiameliyatim.blogspot.com.tr sorumlu tutulamaz.
 15.Ziyaretçi tarafından oluşturulmuş profiller, mesajlar, forum yanıtları, yorumlar, uzman soruları ve yanıtları ile diğer bilgiler arama motorları tarafından indekslenebilir ve arama sonuçlarında görüntülenebilir. http://burunestetigiameliyatim.blogspot.com.tr, bu sitede yer alan içeriklerin arama motoru sonuçlarında indekslenmesinden ve görüntülenmesinden sorumlu tutulamaz.
 16. http://burunestetigiameliyatim.blogspot.com.tr sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 Sayılı Fikir Ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine tabidir. Bu türden kullanımlar, site editörleri ve site hazırlayıcılarının izinlerine bağlıdır. Herhangi bir kopyalama, yönlendirme veya iletişim amaçlı diğer kullanımlar kesinlikle izin alınmak suretiyle, kaynak ve yazarı belirtilerek gerçekleştirilebilir.

İletişim: birbucuktasarim@gmail.com


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder